Helaas, deze vacature is niet actief.

Enthousiaste recruiter gezocht bij YoungCapital in Hoofddorp

Ons team in Hoofddorp is per direct op zoek naar iemand die ons kan ondersteunen bij het werven, selecteren en plannen van onze te gekke klanten. Houd jij van een uitdaging en ben je niet bang om de telefoon op te pakken? Ben je minimaal 32 uur beschikbaar? Kom dan ons team versterken en help ons met het vinden van de juiste match!

Wat ga je doen?

Jouw werkzaamheden zullen voor het grootste deel bestaan uit het voeren van face to face en telefonische sollicitatiegesprekken. De ene dag ben je druk met het na bellen van sollicitanten en voer je selectiegesprekken en de andere dag probeer je zelf geschikte kandidaten te vinden voor een bepaald profiel. Elk gesprek is anders.

Wij zijn per direct op zoek naar spontane recruiters die voor minimaal 4 dagen per week beschikbaar zijn tijdens normale kantooruren. Fulltime is uiteraard ook mogelijk. Bij goed functioneren bestaat er ook een mogelijkheid om in dienst te komen.

Bij YoungCapital werk je in een informele en gezellige werksfeer, met een jong en behulpzaam team. Je werkt in teamverband, maar hebt toch je eigen verantwoordelijkheden. Een leerzame functie waarbij elke dag anders is!

Wie zijn wij?
YoungCapital brengt het beste jonge talent, zoals jij, in contact met bedrijven. En snel ook. Jonge talenten zijn het kapitaal van elk bedrijf dat wil blijven vernieuwen. Daarom helpen wij jongeren hun plek op de arbeidsmarkt te veroveren. Dat doen we met zo’n 900 medewerkers via de labels YoungCapital, YoungCapital International en YoungCapital Professionals. Met meer dan vijf miljoen talenten in acht landen beschikken wij over het grootste talentennetwerk van Europa. Onze opdrachtgevers zijn grote en gerenommeerde bedrijven, variërend van mkb tot multinationals en de rijksoverheid.

Niet alleen voor onze opdrachtgevers, maar ook bij YoungCapital zelf zoeken we altijd studenten, pas afgestudeerden en young professionals die het verschil willen maken. Bij YoungCapital sta jij als medewerker centraal. Je werkt in een jong bedrijf met enthousiaste collega’s. Samen gaan jullie altijd voor het beste resultaat! Ben jij benieuwd naar waar YoungCapital nog meer voor staat? Kijk voor meer informatie op www.youngcapital.nl/over-yc/werken-bij.

Wat wij bieden:

  • Een heel gave werkplek bij een heel snel groeiende jonge organisatie;
  • Een goede opstap voor als je je verder wilt ontwikkelen in de HR branche;
  • Een jong, energiek en behulpzaam team waarmee je zult samenwerken;
  • Een zelfstandige functie waarbij je echt onderdeel van het team bent;

Wat wij vragen:

  • Minimaal hbo-werk- en -denkniveau;
  • 4 of 5 werkdagen per week beschikbaar tijdens kantooruren;
  • Je woont in de omgeving van Hoofddorp;
  • Communicatief, enthousiast en zelfstandig
  • Verantwoordelijkheidsgevoel om iets tot een succes te maken.

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Hoofddorp
Werkuren per week
32 - 40
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)
Verantwoordelijk voor
Recruitment

Hoofddorp | Provincie Noord-Holland | HR vacatures | Vacatures recruiter | Fulltime (startersfunctie) | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.