Helaas, deze vacature is niet langer actief

ING Leeuwarden zoekt Medewerker Commercial Cards OPS

Leeuwarden | Provincie Friesland | Administratieve vacatures | Financiële vacatures | Administratief medewerker | Backoffice medewerker | Financieel adviseur | Fulltime (startersfunctie) | Fulltime (ervaren) | Tijdelijke fulltime baan | HBO | Universiteit

Kom jij Commercial Cards ondersteunen? Binnen Operations Commercial Cards zijn wij op zoek naar een proactieve medewerker met ambitie die ons team komt ondersteunen. We hebben een tijdelijke plek beschikbaar waarbij het pad naar ontwikkeling en doorgroei aanwezig is. De eerste 2-3 maanden zullen qua werkzaamheden eenvoudig zijn, waarna er in vlot tempo naar functie volwassenheid wordt gewerkt. Kortom, wij zijn op zoek naar een ervaren, flexibel inzetbaar en enthousiast administratief medewerker!

Functieomschrijving

Wie zoeken wij?
Een teamplayer die het een uitdaging vindt om een organisatie te faciliteren in het behalen van een gezamenlijk resultaat. Je bent werkzaam in een zelfsturend team (10-12 personen). Dit team is met elkaar verantwoordelijk voor TITO-verwerking (Today In Today Out) van Acceptatie werkzaamheden, Financiële mutaties en Collections activiteiten à voor Business en Corporate Cards. Het team heeft hierbij binnen kaders de vrijheid om met elkaar te bepalen hoe het werk wordt ingedeeld, hoe ze elkaar helpen, maar ook welke verbeteringen zij in het team willen doorvoeren om het werk op tijd en kwalitatief goed op te leveren.

Wat wordt er van je verwacht?
De focus ligt in de eerste maanden op het verwerken en controleren van financiële transacties ten behoeve van Business en Corporate Cards en het toepassen van het acceptatie beleid voor MKB klanten. Als medewerker moet je elke dag 100% willen voldoen aan de klantwensen en leveringsgaranties. Hierbij zijn doorlooptijd en kwaliteit cruciaal. Het streven is dag-verwerking (Today in Today out). Dit vereist van medewerkers dat werktijden op eigen initiatief aangepast worden aan het werkaanbod.

De volgende werkzaamheden ga je verrichten t.b.v. Business en Corporate Cards:

 • Het toepassen van het acceptatiebeleid op aanvragen van klanten (NL/ENG);
 • Het correct verwerken van financiële transacties en controleren van uitgevoerde mutaties;
 • Het afhandelen van serviceverzoeken van interne/externe klanten (NL/ENG);
 • Het leveren van productspecifieke ondersteuning aan andere kanalen.

Wat wij bieden:

 • Een marktconform salaris;
 • Werken in een dynamische omgeving die in verandering is en waar interessante uitdagingen liggen;
 • Je krijgt ruimte voor eigen ideeën, kennis en ervaring;
 • Veel eigen verantwoordelijkheid en het beste in jezelf en collega naar boven halen;
 • De mogelijkheid om per direct te starten;
 • De mogelijkheid om 32-36 uur te werken;
 • Bij goed functioneren binnen de afdeling maak je kans op verlenging!

Wat wij vragen:

 • Je hebt een opleiding op minimaal HBO-niveau afgerond
 • Aantoonbare ervaring vanuit werk of opleiding binnen de financiële branche:
 • In veel systemen tegelijkertijd efficiënt kunnen werken;
 • Basis kennis van Creditcard en Financiën;
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • De beheersing van een van de volgende talen geniet voorkeur: Engels; Duits; Frans.

Lijkt het jou leuk om je sollicitatie toe te lichten met een video? Stuur dan, naast jouw schriftelijke motivatie, een korte videomotivatie van maximaal 1 minuut naar Jolanda Dijkema (06-12138445) en vertel waarom jij perfect bent voor deze baan! De videomotivatie is alleen bedoeld als een leuke aanvulling op jouw online sollicitatie.

Solliciteren:

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Leeuwarden
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie), Fulltime (ervaren), Tijdelijke fulltime baan
Gepubliceerd op
14-07-2017

Helaas, deze vacature is niet langer actief

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

ING Leeuwarden zoekt Medewerker Commercial Cards OPS

Kom jij Commercial Cards ondersteunen? Binnen Operations Commercial Cards zijn wij op zoek naar een proactieve medewerker met ambitie die ons team...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.