Helaas, deze vacature is niet actief.

Stage bij YoungCapital in Hoofddorp

Wij zijn op zoek naar een stagiair(e) voor onze vestiging in Hoofddorp. Het gaat om de stageperiode in 2017 & 2018 (per direct is mogelijk). YoungCapital brengt organisaties in contact met het beste jonge talent op de markt. Met 25 vestigingen en circa 750 medewerkers zijn wij marktleider in recruitment voor de nieuwe generatie. Wij helpen jonge talenten hun plek op de arbeidsmarkt te veroveren en we helpen bedrijven daarmee te vernieuwen. Met ons team doen we dat voor alle MKB klanten die YoungCapital in de regio Hoofddorp & Schiphol heeft.

Wat wij bieden:

 • Uitdagende werkzaamheden
 • Prettige en dynamische werkomgeving
 • Veel vrijheid en zelfstandigheid in je werkzaamheden
 • Stagevergoeding en dagelijks een geheel verzorgde lunch
 • Het leukste team van Nederland
 • Dé leerplek voor jouw toekomst zodat je nóg beter wordt

Wat ga je doen?

Als stagiair ondersteun je daarin ons team op gebied van recruitment, HR administratie en commercie. Een super leerzame en leuke kans dus, waarbij je één vaste stagebegeleider hebt die jou intensief gaat begeleiden! We bieden je veel mogelijkheden en tijd voor een leuke stage-opdracht.

Jouw belangrijkste taken en verantwoordelijkheden:

 • Ondersteuning van recruiters
 • Schrijven en plaatsen (online) van vacatures
 • Schriftelijke, telefonische en persoonlijke screening van sollicitanten
 • Personeelsadministratie
 • Contact onderhouden met werknemers
 • Bijhouden van diverse planningen
 • Meedenken over/uitvoeren van marketing-, sales- en businessplannen

Wie wij zijn?

YoungCapital is de kickstarter van jong talent in het bedrijfsleven. Wij linken hoogopgeleid jong talent aan werkgevers. Tijdens de studie, vlak na het afstuderen of als young professional. Jonge talenten zijn de aanjagers van vernieuwing in het bedrijfsleven. Daarom helpen wij jongeren hun plek om de arbeidsmarkt te veroveren. Dat doen wij onder de labels YoungCapital, StudentJob International en YoungCapital Professionals. Met meer dan drie miljoen talenten in zeven landen, beschikken wij over het grootste talentennetwerk van Europa. Onze opdrachtgevers zijn grote en gerenommeerde bedrijven, variërend van mkb tot multinationals en de rijksoverheid. Je komt te werken in een jong bedrijf met enthousiaste collega’s. Samen gaan jullie altijd voor het beste resultaat!

Wat wij vragen:

 • Je volgt een HBO opleiding
 • Je bent vanaf september 2017 beschikbaar (eerder is mogelijk)
 • Je bent energiek, professioneel, ambitieus én een echte aanpakker
 • Je bent zeer gemotiveerd, representatief en flexibel inzetbaar
 • Je hebt uitstekende communicatieve vaardigheden
 • Je kunt onder druk presteren en denken in oplossingen en kansen
 • Je bent op zoek naar een club leuke collega's!

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Hoofddorp
Dienstverbanden
Stage

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.