Helaas, deze vacature is niet actief.

Word jij de nieuwe Fulltime Sales-engineer bij ons team in Heerlen?

Ben jij op zoek naar een fulltime baan? Is de technische sector echt jouw ding en ben jij bekend met Autocad? Lees dan snel verder want dan ben jij degene die ons team komt versterken!

Wat ga je doen?

Voor een groot bedrijf in Heerlen zijn wij op zoek naar een collega die voor het salesteam de basis engineering kan uitvoeren. Voor diverse projecten werken wij samen met grote bedrijven uit Duitsland die een ondersteunde rol hebben in de engineering en de juiste materialen leveren. 

Waar zijn we naar op zoek? Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste kandidaat die fulltime bij ons aan het werk wilt gaan. Binnen ons team zal jij een belangrijke rol gaan spelen in het ontwerpen van dakindelingen.

Hoe ziet jouw dag eruit? Voor het salesteam maak jij een ontwerp waarin geschreven kan worden. Binnen dit ontwerp deel jij het dak zo praktisch en efficiënt mogelijk in. Denk hierbij aan de plaatsing van; omvormers, transformatoren en kabels. Daarbij bereken je hoeveel zonnestroom het systeem gaat opwekken. Als laatste stap, voor nu, help je nog bij het opstellen van de aanbieding voor de klant.

Als het ontwerp weer terug bij jou komt dan maak jij hiervan een documentatie samen met de betreffende projectmanager. De juiste afmetingen en de definitieve indeling staan hierna vast. Vanuit hier gaat de documentatie naar de monteurs en inkoopafdeling. De allerlaatste stap van dit project is natuurlijk de uitvoer. Na deze uitvoer lever jij nog een laatste documentatie op samen met de supervisor van het project.

Wordt jij onze nieuwe collega??!

Wat wij bieden

  • Een marktconform salaris;
  • Interne en externe opleidingen, op basis van jouw behoeftes;
  • Een uitdagende fulltime functie;
  • Een werkplek in een leuk team op het hoofdkantoor in Heerlen.

Wat wij vragen:

  • Minimaal hbo werk- en denkniveau
  • Afgeronde technische opleiding;
  • Kennis van Autocad;
  • Ervaring als (PV-)engineer is een pre;
  • Kennis van bouwkunde, constructie-of elektrotechniek is gewenst;
  • Goede beheersing van de Engelse en Nederlandse taal.

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
MBO
Plaats
Heerlen
Werkuren per week
36 - 40
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie), Fulltime (ervaren)
Salarisindicatie
€2.000 Per maand
Verantwoordelijk voor
Basisengineering

Heerlen | Provincie Limburg | Electra vacatures | Klusser vacatures | Fulltime (startersfunctie) | Fulltime (ervaren) | MBO

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.