Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

(Meewerk) Stage bij YoungCapital Eindhoven

Eindhoven | Provincie Noord-Brabant | HR vacatures | Recruiter | Stage | HBO | Universiteit

YoungCapital is op zoek naar een enthousiaste en energieke stagiaire die ons team per begin 2017 vier à vijf dagen per week komt versterken!

Functieomschrijving

Wie wij zijn?

YoungCapital is de kickstarter van jong talent in het bedrijfsleven. Wij linken hoogopgeleid jong talent aan werkgevers. Tijdens de studie, vlak na het afstuderen of als young professional. Jonge talenten zijn de aanjagers van vernieuwing in het bedrijfsleven. Daarom helpen wij jongeren hun plek om de arbeidsmarkt te veroveren. Dat doen wij onder de labels YoungCapital, StudentJob International en YoungCapital Professionals. Met meer dan drie miljoen talenten in zeven landen, beschikken wij over het grootste talentennetwerk van Europa. Onze opdrachtgevers zijn grote en gerenommeerde bedrijven, variërend van mkb tot multinationals en de rijksoverheid. Je komt te werken in een jong bedrijf met enthousiaste collega’s. Samen gaan jullie altijd voor het beste resultaat! Ben jij benieuwd waar YoungCapital nog meer voor staat? Kijk voor meer informatie op www.youngcapital.nl.

Stage bij YoungCapital Eindhoven
Als stagiaire bij YoungCapital ga je aan de slag met het ondersteunen van een van onze recruiters bij het gehele werving en selectieproces. Jij kunt hierbij denken aan het schrijven van vacatures, het hunten van kandidaten in onze eigen database of op een externe vacaturebank, het zelfstandig voeren van een telefonische screening met een potentiële kandidaat voor jouw opdrachtgever, het inplannen van sollicitatiegesprekken, het bijwonen van diverse sollicitatietrainingen en tot slot het compleet maken van het gehele personeelsdossier van de door jou gevonden kandidaat!

Op deze manier willen wij jou de mogelijkheid bieden om een beter inzicht krijgen in de wereld van werving & selectie. Als stagiair word je bij YoungCapital gezien als een echte collega, krijg je veel verantwoordelijkheden, ontwikkelingsmogelijkheden en is er voldoende ruimte voor eigen initiatief!

Wat wij bieden

  • Uitdagende en leerzame werkzaamheden;
  • Prettige en dynamische werkomgeving;
  • Veel vrijheid en zelfstandigheid in je werkzaamheden;
  • Stagevergoeding en dagelijks een geheel verzorgde lunch.

Wat wij vragen

  • Je beschikt minimaal over HBO werk en denk niveau.
  • Minimaal 4 dagen per week beschikbaar is (5 dagen heeft de voorkeur);
  • Zeer gemotiveerd; representatief en flexibel inzetbaar;
  • Goede communicatieve vaardigheden; assertief en een echte doorzetter;
  • Kan onder druk presteren en denken in oplossingen en kansen.

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Eindhoven
Dienstverbanden
Stage

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

(Meewerk) Stage bij YoungCapital Eindhoven

YoungCapital is op zoek naar een enthousiaste en energieke stagiaire die ons team per begin 2017 vier à vijf dagen per week komt versterken!

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.