Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Teamleider gezocht voor logistieke marktleider in Sassenheim

Sassenheim | Provincie Zuid-Holland | Logistieke vacatures | Management vacatures | Teamleider | Logistiek medewerker | Fulltime (startersfunctie) | Fulltime (ervaren) | MBO

Heb jij leidinggevende ervaring, ben je toe aan een nieuwe uitdaging en ligt jouw hart bij de logistiek? Voor ons team in Sassenheim zoeken wij teamleiders voor het ochtendproces! Durf jij deze uitdagende baan aan? Lees dan snel verder!

Functieomschrijving

Als teamleider bij PostNL Pakketten ga jij aan de slag bij het sorteercentrum in Sassenheim. Jij hebt de verantwoordelijkheid voor alle pakketten die binnenkomen zo efficient mogelijk het pand weer verlaten. De pakketten moeten worden opgevoerd en zorg je ervoor dat pakketten die niet opgevoerd kunnen worden handmatig gescand worde. Gelukkig sta je hier niet alleen voor, je hebt een team van circa 30 man die jij moet aansturen en om je hierbij te ondersteunen. Als teamleider bewaak je het proces en de resultaten. Aan jou de taak dat dit op een zo efficient mogelijke manier gebeurt, en dat elk pakketje op tijd gesorteerd zal worden zodat we tevreden klanten behouden.

Bij deze functie moeten je leidinggevende skills veelal worden toegepast. Zo bewaak je de inzet van het personeel en stuur je de werkzaamheden van de uitvoerende medewerkers aan. Je werkt samen met de andere teamleiders voor een zo efficiënt mogelijk proces en je bent op de hoogte van de te behalen resultaten. Regelmatig zal je met het Management van PostNL moeten schakelen over de stand van zaken.

Je draait voor deze functie ochtenddienst en het proces is van maandag tot en met zaterdag van ongeveer 05.00 uur tot ongeveer 13:00 uur. Dit zijn natuurlijk zes dagen dus dit zal je samen doen in een team van drie! 

Wat wij bieden

  • Je krijgt een uniek kijkje bij het grootste en bekendste pakkettenbedrijf van Nederland;
  • Je krijgt een verantwoordelijke baan;
  • Je kunt je leidinggevende talent maximaal ontwikkelen;
  • Je werkt in een leuke en gezellige werkomgeving;
  • Je krijgt een goed salaris conform de PostNL CAO.

Wat wij vragen

  • Minimaal mbo-werk- en -denkniveau;
  • Je hebt ervaring met leiding geven aan meerdere werknemers;
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer;
  • Je bent flexibel en stressbestendig;

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
MBO
Plaats
Sassenheim
Werkuren per week
32 - 40
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie), Fulltime (ervaren)
Verantwoordelijk voor
Je gaat 30 medewerkers aansturen en de processen beheren

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Teamleider gezocht voor logistieke marktleider in Sassenheim

Heb jij leidinggevende ervaring, ben je toe aan een nieuwe uitdaging en ligt jouw hart bij de logistiek? Voor ons team in Sassenheim zoeken wij tea...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.