Helaas, deze vacature is niet actief.

Planningscoördinator voor autoveilingen in Barneveld

Ben jij een ster in klantcontact, procesbewaking en plannen? Solliciteer direct als planningscoördinator voor autoveilingen in Barneveld!

32 - 40 uur per week
€2.700 Per maand

Wat ga je doen?

In deze functie ga je aan de slag bij hét grootste autoveilinghuis van Europa, hoe vet?! Dit veilinghuis zorgt voor veel verschillende opties als we het hebben over tweedehands voertuigen. Ze veilen van scooters tot vrachtwagens en zo nu en dan komen er zelfs brandweerwagens voorbij. Alles is aanwezig en met één klap met de hamer is het verkocht!

Wat ga je doen?
Als planningscoördinator voor autoveilingen in Barneveld bewaak en controleer jij samen met je erg hard werkende, maar vooral ook gezellige collega's de lopende processen m.b.t. transport. Je kan je voorstellen dat er bij al die voertuigen een strakke planning hoort die in juiste banen geleid wordt. Ook houd jij de factuurstroom in de gaten en verwerk je de administratieve afhandeling van veilingen in de systemen. Loopt er iets niet zoals verwacht? Dan pak jij dit direct op en zorg je dat zowel de transporteur en de klant op de hoogte zijn.

Een erg afwisselende functie waar je via de mail en telefoon ook nog eens met verschillende klantvragen aan de slag gaat. Deze gesprekken zijn voornamelijk met Nederlandse klanten, maar aangezien het een grote internationale organisatie is, zal een Engels gesprek zeker ook voorbij komen. Een mooie uitdaging is het zeker en elke dag is anders! Laat jij zien wat je in huis hebt? Dan wordt dit ook zeker opgemerkt en kan je eventueel doorgroeien naar andere afdelingen!

Wie ben jij?
Je bent een harde werker die goed zelfstandig aan de slag kan, maar ook sterk staat in teamverband.  Als planningscoördinator voor autoveilingen in Barneveld deins je niet terug van administratief werk en ben je tussen de 32 en 40 uur beschikbaar. Aangezien je te maken krijgt met nationale en internationale klanten, is het belangrijk dat je een goed woordje Nederlands en basis Engels spreekt.

Ze hopen je snel in het team te mogen verwelkomen!

Wat wij bieden

  • Direct op contract bij de opdrachtgever;
  • Een mooi bruto maandsalaris € 2700,- obv 40 uur;
  • Een fantastisch bedrijfsrestaurant;
  • Werken in een informeel en gedreven team;
  • Doorgroeimogelijkheden binnen het bedrijf.

Wat wij vragen:

  • Minimaal mbo werk- en denkniveau;
  • Administratieve ervaring;
  • MS Office is jou bekend;
  • Je spreekt Nederland en basis Engels.

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

#indebuurt

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Barneveld
Werkuren per week
32 - 40
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie), Parttime (overdag)
Salarisindicatie
€2.700 Per maand
Verantwoordelijk voor
Het gehele proces oppakken zodra een voertuig verkocht is.

We heten wel YoungCapital, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.